Billflip - priekšrocības

Rēķinu izrakstīšana ar Bilflip rēķinu pārvaldīšanas sistēmu ir vienkārša. Mēs esam izstrādājuši šo rēķinu izrakstīšanas sistēmu (pavadzīmju izrakstīšanas sistēmu) ar vienu mērķi - viegli saprotamu Jums, lai Jūs varētu izrakstīt rēķinus saviem klientiem. Mēs esam veltījuši daudz laika, lai izveidotu sistēmu, ko ir ļoti viegli lietot (pāris minūtes Jūs varat izveidotu savu pirmo rēķinu), bet tajā pašā laikā sistēma piedāvā daudz papildfunkcijas, kas ietver visas Jūsu rēķinu izrakstīšanas vajadzības.

Es nezināju, ka rēķinu izrakstīšana varētu būt tik vienkārši, pirms es sāku izmantot Billflip.
Igors Vasiļjevs, ārštata web dizainers.


Eleganti rēķini - bez maksas!

Elegantas rēķinu veidnes garantē, ka jūsu rēķini izskatīsies profesionāli. Aizmirstiet paštaisītās Excel tabulas un neglītos Word dokumentus - mūsu rēķinu izrakstīšanas sistēma nodrošina, ka jūsu rēķini atspoguļos Jūsu uzņēmuma profesionalitāti.

Jūsu logotips uz rēķiniem - par brīvu! Daudzi rēķinu pārvaldīšanas risinājumi prasa samaksu lietotājam par pamata funkcionalitāti, piemēram, savu logotipa pievienošana uz rēķiniem. Mēs neprasām! Augšupielādējiet savu logotipu ar dažiem peles klikšķiem, un logotips tiks rādīts uz visiem Jūsu rēķiniem.

Nekādu slēpto izmaksu. Visi mūsu lietotāji var izmēģināt visas mūsu rēķinu izrakstīšanas sistēmas funkcijas bez maksas. Atšķirībā no daudziem mūsu konkurentiem, kas iekasē papildus no lietotājiem, izmantojot atsevišķus moduļus, Billflip sistēmā visas funkcijas ir pieejamas visiem mūsu lietotājiem izmēģinājuma laikā. Jūs nekad nesaskarsieties ar slēptām un negaidītām izmaksām, viss ir skaidrs un caurskatāms.

Vienkārša un ātra rēķinu pārvaldīšana ietaupa laiku un naudu

Rēķinu izrakstīšanai ir jābūt vienkāršai! Mūsu mērķis ir vienkāršot rēķinu izrakstīšanas procesu maziem uzņēmumiem. Mēs esam izveidojuši lietotājam draudzīgu saskarni - tīru, svaigu un saprotamu. Mēs zinām un saprotam, cik svarīga ir vienkārša navigācija un tūlītēja piekļuve nepieciešamajai informācijai.

Palielini savu ienākumus! Rēķinu izrakstīšana var būt laikietilpīga un garlaicīga nodarbe. Mūsu rēķinu izrakstīšanas sistēma ietaupa jums daudz laika - laiku, ko Jūs varat tērēt mārketinga un citiem ieņēmumu palielināšanas pasākumiem. Billflip arī atgādina Jums, ja rēķins nav apmaksāts, tas nozīmē, ka Jums nekad nebūs jāuztraucas par to, ka ir jāatgādina klientiem par apmaksu, kuri ir aizmirsuši apmaksāt.

Izraksti un nosūti rēķinu ar dažiem peles klišķiem. Ir viegli sākt rēķinu izrakstīšanu ar Billflip. Ar dažiem peles klikšķiem Jūs varat izveidot savu pirmo rēķinu, un Jūs to varat nosūtīt uzreiz uz e-pastu, izmantojot mūsu rēķinu izrakstīšanas sistēmu, vai arī izdrukāt to un nosūtīt, izmantojot pastu starpniecību.

Kopš es atklāju Billflip, es tērēju daudz mazāk laika rēķinu izrakstīšanai. Ietaupīto laiku es varu tērēt svarīgākām darbībām, kas palielina pārdošanas apjomu.
Līga Pavlova, veikala īpašniece


Papildus rēķinu izrakstīšanas priekšrocības

Regulārie rēķini. Mūsu rēķinu izrakstīšanas risinājums atbalsta regulāros rēķinus, kas ir piemēroti, ja Jūs, piemēram, pārdodat abonementus vai izīrējat dzīvokļus, un ir nepieciešams izrakstīt rēķinus katru mēnesi par to pašu summu. Tā vietā, lai manuāli izrakstītu katru rēķinu, Jūs varat atstāt to darīt Billflip rēķinu izrakstīšanas sistēmai. Izveidojiet pirmo rēķinu, norādiet, kad to jānosūta Jūsu klientam un Billflip parūpēsies par visu pārējo!

Maināmi nodokļi. Dažādās valstīs ir dažādi nodokļi (piemēram, pārdošanas nodoklis). Billflip ļauj pielāgot nodokļus katram produktam atsevišķi un nodrošina to, ka Jūsu rēķiniem vienmēr rādīs pareizo summu neatkarīgi no tā, cik daudz produktus jūs pievienosiet saviem rēķiniem.

Piedāvājumi un kredītrēķini. Mūsu rēķinu izrakstīšanas sistēma atbalsta piedāvājumu un kredītrēķinu izrakstīšanu, un ir ļoti viegli piedāvājumu pārveidot uz rēķinu - to var izdarīt tikai ar vienu peles klikšķi! Mūsu rēķinu pārvaldīšanas sistēma arī atgādina Jums, ja piedāvājums ir beidzies. Ja jums ir nepieciešams izveidot kredītrēķinu, to var izdarīt dažu sekunžu laikā - rēķinu izrakstīšana ar Billflip ir ātra, droša un efektīva!

Man ir mazs celtniecības uzņēmums un Billflip rēķinu izrakstīšanas sistēma ir ideāli piemērota manām vajadzībām, jo īpaši tādēļ, ka ir tik viegli pievienot dažādus maināmos nodokļus.
Oļegs Kalns, uzņēmuma vadītājs


Mūsu mērķis: Drošu rēķinu izrakstīšanu padarīt vienkāršu

Intuitīva lietotāja saskarsne. Mēs esam izstrādājuši intuitīvu lietotāja saskarsni, kas garantē, ka ikviens var sākt izmantot mūsu rēķinu izrakstīšanas sistēmu dažu minūšu laikā - mēs palīdzēs Jums iepazīties un pārliecinieties, ka Jūs varat izrakstīt rēķinu kā profesionālis bez jebkādas iepriekšējas zināšanas par rēķinu izrakstīšanu.

Tiešsaistes rēķinu izrakstīšanas sistēma maksimālai drošībai. Kopš Billflip ir tiešsaistes rēķinu izrakstīšanas risinājums, drošība ir ļoti svarīga. Visi dati tiek glabāti uz drošiem serveriem un mēs veicam ikdienas rezerves kopēšanu, lai garantētu maksimālu drošību. Beidziet raizēties par datora kļūmēm, cieto disku problēmām, un programmatūras atjauninājumiem - ar mūsu tiešsaistes rēķinu izrakstīšanas risinājumu, Jūs nekad nezaudēsiet savus svarīgos failus cietā diska problēmu dēļ un vienmēr izmantosiet jaunāko rēķinu izrakstīšanas sistēmas versiju.